Volframist usside raskused

Volframist usside raskuste pilt

Volframist ussimassi, mida mõnes riigis nimetatakse ka volframist barreliraskuseks, nimetatakse teemandiseeriaks, kuna need on puuritud, kaldus ja poleeritud teemandile, et vältida joone kahjustamist.

Volframist valmistatud ussikaalud on iseloomulikud koonuse või kuuli kujule, mis on mõeldud umbrohu hõlpsalt libisemiseks ja mida bassikalandurid hindavad. Kaaludel on nende keskuse kaudu auk õngenööri hoidmiseks. Paigaldatud otse pehmest plastist söötade, näiteks usside või hiirte ette, saab usside raskused oma kohale kinnitada või lasta neil mööda liini libiseda.

Volframist ussimassid on varustatud nailonist sisetükkidega, et hoida oma rida töökorras ja neid ei kaeta kaalu serva kaudu, nagu teiste kaalude puhul on tavaline. Usside põhimassi kinnitamiseks kasutage lihtsalt hambaorki või spetsiaalselt selleks ette nähtud tihvti. Alternatiiviks on raskuste ostmine kruvide või konksudega, et kinnitada kaal plastiku külge.

Volframist ussikaalud sobivad suurepäraselt igaks esitluseks. Volframi suur tihedus, mis muudab volframi ussi läbimõõdu väiksemaks, võimaldades neil libiseda palju hõlpsamini kui plii.

Volframist usside raskused on põhja suhtes väga tundlikud. Kui lohistate volfram-ussimassi põhja mööda, saate eristada põhjakompositsioone, nagu liiv, kruus, kivim, muda ja puit.