Tungsten Solucan Ağırlıkları

Tungsten Solucan Ağırlıkları Resim

Bazı ülkelerdeki tungsten namlu ağırlıkları olarak da adlandırılan Tungsten sonsuz ağırlıkları, hatta zarar vermemek için delinmiş, eğimli ve elmas cilalı oldukları için Elmas Serisi olarak bilinir.

Tungsten solucan ağırlıkları, yabani otların arasında kolayca kayacak şekilde tasarlanmış ve bas avcıları tarafından takdir edilen koni veya mermi şekli için bir özelliktir. Ağırlıklar merkezlerinde olta tutturmak için bir delik vardır. Solucanlar veya sürünmeler gibi yumuşak plastik yemlerin önüne doğrudan takılmış, sonsuz ağırlıklar yerine sabitlenebilir veya hat boyunca kaymasına izin verilebilir.

Tungsten sonsuz ağırlıkları, hattınızı en iyi çalışma düzeninde tutmak ve diğer ağırlıklarda olduğu gibi ağırlık kenarı tarafından çekilmemesi için naylon uçlarla donatılmıştır. Temel solucan ağırlıklarını sabitlemek için sadece bir kürdan veya özel olarak tasarlanmış bir dübel kullanın. Bir alternatif, ağırlığı plastiğe sabitlemek için vidalar veya kancalarla ağırlıklar almaktır.

Tungsten solucan ağırlıkları herhangi bir sunum için mükemmeldir. Tungsten solucanının çaplarını azaltan yüksek yoğunluklu tungsten ağırlıklarını küçültür ve bu sayede sapmalardan kurşuntan daha kolay kaymalarını sağlar.

Tungsten kurtçuk ağırlıkları alt kısımda büyük hassasiyete sahiptir. Tungsten solucan ağırlıklarını alt kısımda sürüklediğinizde, kum, çakıl, kaya, çamur ve odun gibi alt bileşimleri ayırt edebilirsiniz.